İnşaat & Konstrüksiyon

Farklı tesislere yönelik betonarme yada çelik konstrüksiyon projeleri uygulamasında uzmanız.

2007 senesinde başlayan ve yaklaşık 1,5 yıl süren Kuzey Irak Mergasur bölgesindeki 43 köyün su ihtiyacının karşılanması ile ilgili su isale hattı projesinde pompa istasyonları, makine montajları, borulama ve çelik konstrüksiyon işleri başarı ile gerçekleştirilmiştir.


Çelik Yapılar

Firmamız yurt içi ve yurt dışında her türlü çelik yapının projesini, mühendisliğini ve imalatını yapmaktadır. Anahtar teslimi fabrika, depo, merdiven, köprü, vinç kirişleri, yürüme yolları, fabrika içi ve dışı boru köprüleri, karkas platformlar, çelik ara kat ilaveleri, montaj ve otomasyona yönelik mühendislik çözümleri başta olmak üzere her türlü endüstriyel konuda çalışmaktayız. 

Mühendislik biriminin izin verdiği tüm pratik ve teorik çözümlerin bir araya getirmesi ile spesifik imalatlar yapabilme kabiliyetinde olan firmamız şu ana kadarki uygulamalarıyla bunun örneklerini ortaya çıkarmıştır.

 

Seri İmalatlar

İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde yer alan ve 5000 m2 içerisinde 2000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermekte olan tam donanımlı fabrikamız şimdiye dek genellikle yurt dışındaki firmalar için seri üretim faaliyeti yapmıştır. 

Tek parça ve 20 tona kadar çeşitli şase, taşıyıcı, konteyner vb. gibi imalatları başarı ile yapmaktayız. İimalatlarımız Germanisher Lloyd firması tarafından sürekli denetlenmektedir. 

Şirketimiz mevcut ekipman ve kadrosuyla aylık 200 ton çelik işleme kapasitesine sahiptir. 

Ayrıca firmamız uluslararası rüzgâr kanat endüstrisinin yan sanayisi olarak rüzgâr türbini kanat taşıyıcı konteynerları da imal etmektedir.

 

 

İnşaat İşleri

Şirketimiz hem kaba ve hem de ince inşaat işleri konusunda uzun yıllara dayanan tecrübe ve donanıma sahiptir. İnce inşaat işleri ise sıva – alçı, sıva, kaplama, boya, giydirme cephe, her türlü asma tavan montajları vb. gibi faaliyetler şeklinde özetlenebilir.