Faaliyetlerimiz

Rüzgar Enerjisi - İnşaat, İmalat ve Konstrüksiyon - Güneş Enerjisi

İNŞAAT, İMALAT VE KONSTRÜKSİYON 

Çelik Yapılar: Firmamız yurt içi ve yurt dişında her türlü çelik yapının projesini, mühendisliğini ve imalatını yapmaktadır. 

Seri İmalatlar: İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde yer alan ve 5000m2 içerisinde 2000m2 kapalı alanda faaliyet göstermekte olan tam donanımlı fabrikamız şimdiye dek genellikle yurt dışındaki firmalar için seri üretim faaliyeti yapmaktadır. 

İnşaat İşleri: Şirketimiz hem kaba ve hem de ince inşaat işleri konusunda uzun yıllara dayanan tecrübe ve donanıma sahiptir.

 

GÜNEŞ ENERJİSİ 

Güneş, dünyamıza ve diğer gezegenlere enerji veren sonsuz denebilecek bir güce sahip tek enerji kaynağıdır. Yer yüzeyine gelen güneş ışığından ısı ve elektrik üreten güneş enerjisi teknolojileri; tasarım, uygulama alanı, teknoloji düzeyi bakımından büyük çeşitlilik göstermektedir.

 

RÜZGAR ENDÜSTRİSİ

RES İşletme: Rüzgâr enerjisine dayalı üretim tesisi için uygun yer belirlendikten sonra Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) ya lisans başvurusu yapılarak teminat mektubu verilir. 

Rüzgâr Ölçüm Direkleri: Firmamız mevcut çelik konstrüksiyon ve talaşlı imalat atelyelerinde boru konstrüksiyon ve lattis rüzgar ölçüm direklerinin geliştirilmesi, imalatı, cihazlarının ithalatı ve montajı olmak üzere Türkiye’de dikilen tüm direklerin %60 dan fazlasını gerceklestirmis ve yeni kurulacak santral fizibileteleri için oluşacak taleplerin tümüne yetişecek kapasiteye ulaşmıştır.